تصاویر
  • زمان مطالعه 15 دقیقه
  • 5515 نمایش

محصولات پیلسان؛ ترکیبی از معتبرترین نام‌های جهانی در جاده‌‌های ایران

مجتمع صنعتی پیلسان به عنوان یکی از شرکت‌های گروه صنعتی ماموت، کار خود را در سال 1395 و با هدف تولید انواع تریلر و خودروهای تجاری آغاز کرد و در بدو ورود توانست جایگاه مناسبی در این بخش از بازار را در اختیار بگیرد. اصلی‌ترین عامل موفقیت پیلسان در بازار تریلرها، بهره‌گیری از قطعات برند های معتبر جهانی، کیفیت بالای محصولات، قیمت رقابتی و خدمات پس از فروش مناسب بود ضمن آنکه این شرکت توانست در مدت کوتاهی با تکیه بر دانش داخلی، انواع مختلفی از تریلرها را برای کاربری های مختلف توسعه دهد تا جایی که اکنون تنوع محصولات این شرکت در بخش تریلر به 3 مدل رسیده است که شامل تریلرهای تیغه، کفی و کمپرسی می شود.

این اما شروع فعالیت های پیلسان در بازار خودروهای تجاری بود چرا که از سال 1397 و در راستای توسعه کسب و کارهای این مجتمع صنعتی و با توجه به جایگاه مناسب نام پیلسان در بازار خودروهای سنگین کشور، طرح تولید کشنده های پیلسان آغاز و در نهایت نخستین محصول این شرکت در سال 1398 رونمایی و به بازار آمد.

یکی از مدیران مجموعه در این زمینه گفت: "مجتمع صنعتی پیلسان از دانش و تجربه بسیار زیادی در زمینه تولید محصولات مرتبط با صنعت حمل و نقل سنگین برخوردار است و به همین دلیل مجموعه تصمیم گرفت علاوه بر آن برای تکمیل سبد محصولات خود، وارد حوزه تولید خودروهای تجاری شود و در این مسیر، همان نگرش و حساسیت‌هایی که در تولید تریلرها وجود دارد نیز رعایت شد. به منظور تولید کشنده هایی با بالاترین کیفیت، از قطعات و مجموعه‌هایی استفاده شد که همگی تحت لیسانس برترین برندهای جهانی تولید می شوند و این مسئله تضمین کننده کیفیت و دوام محصولات پیلسان است."

با همین تفکر کیفی بود که مدل T7H به‌عنوان نخستین کشنده پیلسان با بهره مندی از طراحی یک شرکت مشهور ایتالیایی معرفی و به بازار عرضه شد اما روند پیشرفت در این مجموعه همچنان ادامه داشت و در فاصله زمانی کوتاهی مدل C7H 440 نیز به بازار آمد و در نمایشگاه خودرو تهران، مدل‌های پیشرفته تر این خودرو با نام C7H 480 AMT معرفی شد.

اصلی‌ترین ویژگی کشنده‌های این شرکت استفاده از قطعات و مجموعه‌هایی از برندهای معتبر بین‌المللی است که باعث اطمینان خاطر خریداران می‌شود. به ‌عنوان نمونه موتور این محصولات تحت لیسانس برند معتبر MAN آلمان و گیربکس تمامی آنها، ساخت شرکت ZF آلمان است. قطعات و مجموعه‌هایی از برندهایی مانند BOSCH و WABCO و HOLSET نیز در تولید کشنده‌های پیلسان مورد استفاده قرار گرفته است.

استفاده از قطعات برندهای معتبر جهانی، دقت بالا در تولید و نظارت پیوسته بر روی کیفیت محصولات باعث شده کشنده‌ها و البته تریلرهای پیلسان به انتخاب ایده‌آل تبدیل شوند چراکه ترکیب این عوامل به افزایش دوام محصولات کمک می‌کند تا به این ترتیب راننده بتواند با سرویس‌های دوره‌ای به‌موقع و بدون نیاز به توقف‌های طولانی‌مدت برای تعمیرات، درآمد بیشتری با خودروی خود کسب کند.

 

captcha