تصاویر

امداد

مجتمع صنعتی پیلسان همواره طرح های جدید را به منظور افزایش رضایت مشتریان خود در بخش خدمات پس از فروش، سرلوحه امور قرار داده و بدین منظور ارائه خدمات ویژه را توسط عاملیت های مجاز و همچنین گروه های خدمات ویژه پیلسان، در دستور کار خود قرار داده است.

امداد جاده ای: خدمات امداد جاده شرکت تیتان دیزل به صورت شبانه روزی (24 ساعته و 7 روز هفته) از شما پشتیبانی می کند. در صورت بروز اشکال در خودرو، شما می توانید از طریق تماس تلفنی با مرکز امداد شرکت تیتان دیزل ارتباط برقرار کرده و در خصوص ایراد به وجود آمده راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین در صورتیکه خودرو به هر دلیلی (فنی یا ایمنی) قادر به حرکت نباشد، مرکز امداد جاده اقدام به هماهنگی با نمایندگی ها و اعزام خودروی امداد می نماید. 

لطفاً توجه فرمایید در هنگام امداد و انتقال خودرو به نمایندگی های مجاز تیتان دیزل، لازم است میل گاردن را از محل اتصال به فلنچ محور عقب آزاد نمایید. در غیر اینصورت خدمات امدادی شرکت تیتان هیچ گونه مسئولیتی در خصوص آسیب به قسمت های مربوطه خودرو نداشته و عواقب آن با راننده خواهد بود.

تماس با مرکز امداد:

جهت ارتباط با مرکز امداد جاده با شماره تلفن 09019013030 تماس حاصل فرمایید. لطفا از شماره مذکور فقط در مواقع امداد استفاده نمایید و قبل از تماس، شماره شاسی خود را آماده نمایید.

تماس با مرکز ارتباط با مشتری

تلفن: 02144194525

پیامک: 30001124

محاسبه هزینه و صدور صورت حساب: 

ایاب و ذهاب، اجرت تعمیرات و هزینه قطعات در صورتیکه تعمیرات انجام شده تحت پوشش گارانتی قرار گیرد (مطابق شرایط ارائه خدمات گارانتی) با هزینه شرکت تیتان دیزل انجام شده و در غیر اینصورت برعهده مشتری می باشد.

پس از اتمام خدمات، صورت حساب امداد جاده توسط امدادگر به شما ارائه خواهد شد.