تصاویر
  • زمان مطالعه 2 دقیقه
  • 994 نمایش

افتتاح اولین نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش شرکت پیلسان

 

 

 

از نخستین سال های فعالیت مجتمع صنتعی پیلسان تاکنون، یکی از مهم ترین اهداف این مجموعه حفظ رضایتمندی مشتریان خود و ارائه خدمات مطلوب به آن ها می باشد. در همین راستا این شرکت قصد دارد تا با گسترش و بهینه سازی شبکه نمایندگی هایی با کیفیت و میزان خدمات رسانی استاندارد ، نیاز مشتریان خود را برطرف کند تا با خاطری آسوده به فعالیت خود ادامه دهند. 

 

یکی از استان هایی که به تازگی فعالیت خود را در این زمینه آغاز نموده است، استان کرمان است. کرمان، یکی از پهناور ترین و وسیع ترین استان های ایران می باشد که به دلیل داشتن کارخانه ها و شهرک های صنعتی و همچنین قرار گرفتن در یکی از مهم ترین شاهراه های مواصلاتی ، یکی از استان های پر اهمیت کشور به حساب می آید.

این استان به دلیل دارا بودن مقادیر فراوانی از مواد معدنی مانند مس، آهن، کروم، روی، سرب و تیتان یکی ار مهم ترین تامین کنندگان مواد خام بخش صنعت در صنایع تبدیلی است و به همین دلیل از استان های محبوب در میان رانندگان خودروهای تجاری می باشد.

در همین راستا شرکت پیلسان به افتتاح اولین نمایندگی انحصاری خود در این استان با حضور مدیران ارشد شرکت SINOTRUK چین روی آورده است.

نمایندگی کد 1830 با مدیریت جناب آقای محمد حسین مهدویان فعالیت رسمی خود را در نیمه اول اسفندماه آغاز نموده که ضمن ارائه خدمات فروش محصولات پیلسان اعم از انواع کشنده و کمپرسی ارائه خدمات پس از فروش را نیز از ابتدای خردادماه سال 1403، به دنبال خواهد داشت.

captcha