تصاویر
  • زمان مطالعه 5 دقیقه
  • 732 نمایش

حضور پر‌‌ رنگ پیلسان در نمایشگاه بین المللی خودرو شیراز

 بیستمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو شیراز به عنوان اولین رویداد مهم خودرویی در سال 1402 که در تاریخ 23 الی 26 خرداد ماه در محل نمایشگاه‌های دائمی شهر شیراز برگزار گردید، با استقبال بی نظیری از جانب بازدبدکنندگان روبرو شد.
  با اینکه خودروهای سبک و سنگین بسیاری در نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته شده بودند، سالن بهار با حضور هلدینگ دنیای ماموت حال و هوای دیگری داشت. شرکت های پیلسان، دنیای ماموت و ماموت کانکت با نمایش محصولات خود به خوبی توانستند نظر بازدیدکنندگان ، مخصوصا قشر جوان را جلب کند.

یکی از جذابیت های غرفه ما کمپرسی پیلسان مدل C7H_440_AMT  بود که پس از رونمایی در نمایشگاه حمل و نقل و لجستیک مصلی تهران و  بیست و ششمین نمایشگاه خودرو تبریز، برای بازدیدکنندگان در جنوب کشور به نمایش گذاشته شد.
 کشنده پیلسان 480 با کاور مشکی مات و ظاهری خشن و کشنده پیلسان 440 با رنگ سفید خاص خود، دیگر ماشین های پیلسان بودند که نظر بازدیدکنندگان را جلب کردند.
 

                                                 

شرکت ماموت کانکت با حضور قدرتمند در این غرفه و نصب   ioTrailer , ioTruck خود بر روی کشنده ها و کمپرسی پیلسان و تریلرهای دنیای ماموت، فرصت مناسبی را برای علاقه مندان به اینترنت اشیا و تکنولوژی‌های هوشمند و ارتباطی مانند اتصال به اینترنت، اتصال به تلفن هوشمند و سیستم‌های ناوبری با قابلیت های پیشرفته را فراهم کرد.