تصاویر
  • زمان مطالعه 1 دقیقه
  • 109 نمایش

دومین نمایشگاه بین المللی بتن آماده، قطعات بتنی و صنایع وابسته ایران

دومین نمایشگاه بین‌المللی بتن آماده، قطعات بتنی و صنایع وابسته ایران 29 خرداد لغایت 1 تیرماه 1403 با حضور شرکت های معتبر این صنعت در محل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

امسال همکاری کانون سراسری بتن آماده کشور  با حضور شرکت های معتبر داخلی و بین المللی در دو سالن A4 و A5 در فضایی به وسعت 8 هزار مترمربع برگزار می‌شود که فرصت بسیار خوبی را برای علاقمندان و فعالان این حوزه فراهم نموده است.

در دوره گذشته 80 شرکت مختلف از بخش های گوناگون صنعت بتن در فضایی به وسعت 4 هزار مترمربع در نمایشگاه حضور به هم رساندند و چهار هزار بازدیدکننده تخصصی از نمایشگاه بازدید کردند.

تاکنون بیش از 60 شرکت فعال در صنعت بتن از گروه کالایی های تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات فرآوری بتن، تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات سنگین، ماشین آلات ساختمانی (بتن) تولیدکنندگان و صادرکنندگان، تولیدکنندگان و صادرکنندگان کامیون و واحد حمل و نقل و یدک کش، تولیدکنندگان، صادرکنندگان و نمایندگی ها و خدمات ماشین آلات راه، تولیدکنندگان ماشین آلات ساختمانی، فرآوری های بتنی، تولیدکنندگان تجهیزات و صادر کنندگان مرتبط، تولیدکنندگان و صادرکنندگان روغن، تولیدکنندگان و صادرکنندگان چسب، تولیدکنندگان و صادرکنندگان افزودنی های سیمان و بتن، تولید کنندگان بتن اکسپوز، شرکت های دانش بنیان، تجهیزات برقی و plc، شرکت های بازرگانی صادرات ایران، پمپ های بتنی، کامیون و یدک کش، میکسر، جرثقیل و تجهیزات بالابر، بتن شمیایی، کارخانه قطعات یدکی بتن و تولید بتن حضور خواهند داشت. همچنین معرفی محصولات و ماشین آلات پیشرفته صنعتی، برگزاری دوره ها و نشست های فنی و تخصصی، زمینه‌ی همکاری و آشنایی فعالان این حوزه را مهیا می‌کند.

ساعت بازدید نمایشگاه بین المللی بتن، بازدید 10صبح الی 6 عصر بوده و بازدید برای عموم آزاد بوده و از تاریخ 29 خرداد ماه تا 1 تیرماه برگذار خواهد شد.

به امید دیدار شما عزیزان سالن A4، غرفه‌ی شماره 1

captcha