تصاویر
  • زمان مطالعه 3 دقیقه
  • 797 نمایش

پیلسان در پنجمین اتواکسپو تهران

پنجمین اتواکسپو تهران به عنوان مهم ترین رویدادهای خودروی کشور در سال 1402 از  تاریخ 9 تا 15 بهمن ماه در نمایشگاه‌ شهر آفتاب برگزار گردید و با استقبال غیرقابل باور از جانب بازدبدکنندگان به ویژه در دو روز پایانی هفته روبرو شد.

گروه ماموت که هر سال در یک سالن اختصاصی در این نمایشگاه شرکت می کند، امسال با استراتژی حضور منسجم و یکپارچه لاین خودروهای تجاری و سواری خود را در کنار هم و در سالن A6 قرار داد. طراحی متفاوت این سالن و محصولات جدید شرکت های گروه خودرویی هلدینگ ماموت، به شدت مورد توجه بازدیدکنندگان مخصوصا قشر جوان و مخاطبان هدف قرار گرفت.
پیلسان نیز در این نمایشگاه از کشنده جدید خود یعنی پیلسان 540 که در حقیقت نسخه فیس لیفت پیلسان 480 به‌ حساب می‌آید رونمایی کرد.
موتور نصب‌شده بر روی این خودرو یک نسخه 6 سیلندر خطی 13 لیتری تحت لیسانس MAN است که خروجی آن 540 اسب بخار قدرت و 2500 نیوتن متر گشتاور است. 
به اذعان بسیاری از بازدیدکنندگان که پیشتر کشنده های پیلسان را با رنگ سفید در جاده های سراسر ایران می دیدند، کشنده 480 با کاور بدنه بنفش هفت رنگ، یکی از جذاب ترین خودروهای سنگین حاضر در نمایشگاه بود.

کامیون معدن یا همان کمپرسی قدرتمند و غول پیکر پیلسان با موتور 440 اسب بخاری هم یکی دیگر از جذابیت های غرفه پیلسان بود.

در کنار این محصولات و در راستای تقویت تصویر برند پیلسان، یک ماکت کشنده 480 خطی را در کنار سایر محصولات در غرفه قرار داده بود که بی تردید جذاب ترین المان ارائه شده در نمایشگاه امسال بود.

 
 
 

captcha