تصاویر
  • زمان مطالعه 5 دقیقه
  • 781 نمایش

حضور متفاوت پیلسان در نمایشگاه بین المللی خودرو تبریز 1402

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تبریز به عنوان یکی از مهم ترین رویدادهای خودرویی کشور در سال 1402 که از  تاریخ 18 تا 21 مهر ماه در محل نمایشگاه‌های دائمی شهر تبریز برگزار گردید، با استقبال بی نظیری از جانب بازدیدکنندگان به ویژه در دو روز پایانی نمایشگاه روبرو شد.

 
 
سالن امیرکبیر به عنوان بزرگترین سالن این نمایشگاه، امسال میزبان مجتمع صنعتی پیلسان بود. غرفه متفاوت و محصولات نمایش داده شده در غرفه پیلسان در این نمایشگاه به شدت مورد توجه بازدیدکنندگان مخصوصا قشر جوان و مخاطبان هدف برند پیلسان گردید.
به اذعان بسیاری از بازدیدکنندگان که پیشتر کشنده های پیلسان را با رنگ سفید در جاده های سراسر ایران می دیدند، دو کشنده پیلسان 480 مشکی مات و بنفش هفت رنگ جذاب ترین خودروهای سنگین حاضر در نمایشگاه بودند

 

کمپرسی قدرتمند و غول پیکر پیلسان با موتور 440 اسب بخاری که در تابستان سال جاری به تولید انبوه رسید و اولین سری آن در مهر ماه تحویل مشتریان گردید، یکی دیگر از جذابیت های غرفه پیلسان بود. 

 بدون شک ایجاد ارتباط نزدیک با صاحبان صنایع و رانندگان و مخاطبان بالقوه محصولات تجاری در کنار ارائه محصولات باکیفیت برای پاسخ به نیاز این صنایع از اهداف استراتژیک مجتمع صنعتی پیلسان است که از طریق حضور در نمایشگاه های سراسر کشور با هدف ارائه آخرین محصولات و توانمندی ها امکان پذیر خواهد بود.

captcha